Ettevõttest

 

ViruHosting pakub kvaliteetset kodulehekülgede majutusteenust oma serverites. Me registreerime või toome üle teie kodulehekülje, eraldame selle jaoks ruumi meie serveris. Lisaks loome vajalikud emaili aadressid, võimaldame juurdepääsu kodulehe külastatavuse statistikale, osutame tehnilist tuge ning teisi teenuseid.

Serveris kasutatakse peegeldatud kõvakettaid, millega tagatakse info pea 100%-line säilimine. Lisaks tehakse andmetest regulaarselt varukoopiat, mis tagab süsteemis andmete säilivuse ja turvalisuse.

Momendil pakub ViruHosting hostingut parimate hindadega Eestis. Ostes hostingupaketi aastaks, ei pea te tasuma igakuiseid arveid ning selleks, et veenduda teenuse kõrges kvaliteedis, saate esimese kuu kasutada teenust tasuta. Lai valik hostingpakette rahuldab enamikke kliente, kuid kui te vajate unikaalset paketti, arutame seda meeleldi.

ViruHosting pakkus hostingteenust 2001-st aastast.

 

Meie pakutavad teenused on

Pakume IT infrastruktuuri teenuseid, arvutiparkide haldamist, serveriteenuseid, konsultatsiooni, ning erinevate juhtivate tootjate riist- ja tarkvara.

IT teenuste eesmärgiks on tagada teie infosüsteemi tõrgeteta töö, ilmnenud vigade varajane avastamine ja kiire kõrvaldamine, kogu vajaliku informatsiooni säilivuse tagamine, riistvara pikaajaline häireteta toimimine, arvutite töö kiirendamine ja maksimaalne olemasoleva ressursi kasutamine.

Selle tulemusena saate ettevõttes efektiivselt tegeleda põhitegevusega, kulutamata aega arvutipargiga seotud probleemide lahendamisele.

Toetame nii Microsofti,kui ka enam levinud Linuxi platvorme ja neil töötavaid rakendusi.

 

Serverite haldus ja monitooring

Serverite haldus- ja hooldusteenus pakub nii riistvara, kui ka sellel töötava tarkvara täielikku haldust ja hooldust. Pakume pidevalt toimivat monitooringuteenust, kus klientide serverid, võrgusõlmed ja muud olulised IT varad on ööpäevaringse jälgimise all.

 

IT tugiteenused

Pakume arvutite hooldusteenuseid, kõigi IT seadmete hooldust, tarkvara seadistamist, programmeerimisteenuseid ja IT seadmete kulumaterjale.

 

Riist- ja tarkvaratoodete müük

Tarnime ja paigaldame oma klientidele kõiki Eesti turul saadaolevaid tuntumate tootjate riist- ja tarkvaratooteid.

Kontaktid

Webmarket OÜ

Reg.nr.: 12524837

Metsapargi 10-50, Kohtla-Järve, 30324

+ (372) 617 0406

info@viruhost.ee

2001 - 2019 © WebMarket OÜ
logo